Polymath (POLY) nedir?

Polymath (POLY) coin kesinlikle bir shitcoin değil. Siteleri gayet profesyonel ve ekipleri de sağlam görünüyor. Bu coin ile ilgili tek soru işareti çok iddialı ama bir o kadar da genç olması. Ağırlıklı olarak Huobi (exchange) borsasında işlem gören bu coin yeni borsalara açıldıkça üzerine koyacaktır. İçimizden bir ses bu yazımız yayınlandıktan sonra Bitfinex’te işlem görmeye başlayabileceğini söylüyor. 😉
Ethereum’un ERC-20 ile yaptığının bir benzerini kendi ST-20 altyapısıyla başarmayı hedefleyen ekip, 7/24 erişime açık, isteyen herkesin girebileceği bir hisse senedi borsası kurmayı hedefliyor. Dediğimiz gibi fazla iddialı ama gerçekleşmesi halinde oyunun kaderini değiştiren (game changer) olacağı kesin. Mevcut exchange borsaları da bu ihtimal üzerine oynayarak ERC-20 platformu üzerinden ayrı birer merkezi olmayan (decentralized) borsa oluşturma gayreti içinde.

POLY SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

Gelelim grafik incelemesine:


Değeri ilk günkü değerine oldukça yakın. Cent olarak alındığında 1 doların üzerine rahatlıkla çıkabilecek kapasitede bir coin. 75 cent ve altında her zaman alınabilir.

Sitesi: https://polymath.network
Whitepaper: https://polymath.network/whitepaper.html
Twitterdan takip etmek için: https://twitter.com/polymathnetwork

POLY SATIN AL

Share this