Binance Borsa Rehberi: Nasıl Kayıt Yapılır

Binance sitesine nasıl kayıt olunur? İngilizce bilmeyenler nasıl üye olur? Türkiye den üye olabilir miyiz?

Yukarıdaki soruların yoğun bir şekilde sorulmasının temel nedeni Binance sitesinin uygun fiyatla satış yapması ve düşük komisyon oranları. Alırken kazanmak isteyenlerin tercihi Binance.

Sizlerden gelen yoğun talep üzerine bu kez de Binance Borsası ile ilgili bir rehber hazırladık. Bu rehberimizde adım adım  kayıt sürecini ve nasıl üye olacağınızı anlatıyoruz.

İlk olarak Binance sitesine gidiyoruz.

Binance adresine giriş yaptığımızda karşımıza çıkan sayfa içeriği:

Şimdi de hesap aç veya kaydol seçeneklerinden birini tıklıyoruz.

Aşağıdaki resimde açıklandığı gibi bilgilerimizi giriyoruz:

Bir sonraki aşamada sizin robot olmadığınızı anlamak için yap boz bulmacasını çözmeniz isteniyor.

Soldaki yapboz parçasını sağ taraftaki boş yere taşıyarak robot olmadığımızı ispat ediyoruz. Bunun için önce soldaki parçayı sol kliğe basılı tutarak sağa doğru taşımanız ve yerine oturduğunda bırakmanız gerek. Gecikirseniz benzer bir yapboz bilmecesi daha yapmanız gerekebilir.

Sonraki adımda kayıt sırasında verdiğiniz adresin (size ait olduğunun) doğrulanması gerek.

Adres doğrulama için:

Şimdi de size iki aşamalı doğrulama (yani cep telefonu üzerinden kimlik doğrulama) yöntemlerinden birini seçmeniz önerilecektir. “SMS” ve “Google Authenticator” seçenekleri sunulmakta ise de eğer iki aşamalı doğrulama istiyorsanız tek tercihiniz cep telefonunuza “Google Authenticator” uygulamasını indirmek. Iphone sahipleri Appstore diğer Android kullanıcıları da “Google Play” üzerinden bu uygulamayı indirebilir.

Cep telefonuyla falan uğraşamam diyenler bu aşamayı “Skip for now” seçeneğini tıklayarak atlayabilirler.

2 aşamalı doğrulamayı tercih ederek uygulamayı cep telefonuna yükleyenler veya zaten uygulamayı bilip kullananlar aşağıdaki örnekte gösterildiği gibi QR kodunu taratmalı veya kodu manuel (elle yazarak) olarak girmelidir.

Google Authenticator uygulamasını cep telefonuna indirip kullanmak isteyenler aşağıdaki linki tıklayarak konuyla ilgili rehberimizi inceleyebilir.

Google Authenticator

Share this