Bibox Coin (Bix) Token Nedir?

Bu aralar en çok merak edilen altcoin Bix nedir? Öncelikle Bix, Coin değil Token piyasasında işlem gören bir dijital değer. Bibox Token (Bix) Bibox borsasının öncelikle işlem komisyonlarında kullanma amacıyla 2017 yılı sonunda piyasaya sürüldü.

Burada öncelikle ve önemle belirtmek gerekir ki Bix aynen Binance borsasının coini olan BNB gibi bir fonksiyona sahip. Bu kadar popüler olmasının nedeni de BNB’nin gösterdiği performansın kendisinden beklenmesi. Bilindiği gibi 2018 yılı coin’lerden çok token’ların getirisinin yüksek olduğu bir yıl oldu. Artık neredeyse geleneksel hale geldiği gibi piyasaya ICO ile yeni giren tokenler daha ilk borsada listelendiğinde fiyatında düzeltme oluyor. Düzeltme sonrası oluşan fiyattan alındığı takdirde tokenler günlük, haftalık ve aylık performaslarıyla coinlere parmak ısırtıyor. Özellikle arkasında iyi bir ekip olan token’lar kısa vadede katlanıyor. Bix‘e duyulan ilginin arkasında BNB gibi düzenli ve yukarı doğru bir çıkış yapma beklentisi var.

Buraya kadar yazdıklarımızı doğrulamak için hemen graik incelemesine bakalım:

Aralık 2017’de 0,50 USD ile giriş yapan Bix 8’e katlayarak 4 Dolar seviyesine bir kaç gün içinde çıkıyor. Büyük düşüş döneminde dahi ilk piyasaya çıkış tarihindeki fiyatını kaybetmeyen nadir coinlerden biri Bix. Bu yazıyı yazdığımız sıradaki fiyatı olan 1,25 USD alım için uygun.

BIX ALMAK İÇİN TIKLA

Share this